+371 22 0363 22
info@valodukoks.lv
Par mums

Par mums

Mēs esam viens no vadošajiem tulkošanas birojiem Latvijā, kas nodrošina tulkojumus gan privātpersonām, gan biznesa klientiem. Mēs izceļamies ar tulku un tulkotāju komandas profesionalitāti – sava aroda prasmēm un viegli saprotamo cenu politiku. Mūsu darba augstās kvalitātes priekšnoteikumi ir precizitāte, profesionalitāte, pilnīga iekļaušanās termiņos un dievīgākā piedāvājuma izstrāde!

Mēs zinām cik svarīgi būt līderim tulkošanas jomā, ar izvirzītām un izstrādātām darba vadlīnijām, kas kļūst par veiksmes atslēgu privāto un biznesa tulkojumu sfērā!

Pateicoties darba pieredzei un izstrādātajām darba vadlīnijām, ikdienā nodrošinām augstas kvalitātes pakalpojumus, ņemot vērā katra klienta norādes un profesionālas darba izpildes priekšnoteikumus. Mēs izceļamies ar tulku un tulkotāju komandas profesionalitāti, kā arī ar projektu vadītāju kompetenci virzot gan īstermiņa, gan ilgtermiņa projektus.

Papildus piedāvājām arī citus ar tekstu apstrādi/tulkošanu saistītus pakalpojumus – apliecinātus tulkojumus, mutisko tulkošanu, tekstu korekciju un rediģēšanu, pētniecisko darbu akadēmiskā stila korektūru, apostilles vai legalizācijas nodrošināšanu, maketēšanu un individuālās latviešu valodas nodarbības (sagatavošanu valodas līmeņa iegūšanai).

Ikdienā pieņemam steidzamus pasūtījumus. Apstrādājam tulkošanas projektus arī pēc biroja darba laika.

Mūsu tulkojumi ir Jūsu veiksmes atslēga!

Cenu Piedāvājums

Noskaidro cenu 15 minūšu laikā!

Šeit var vienkārši un ātri noskaidrot tulkojuma cenu un pārliecināties, ka ir saņemts izdevīgākais piedāvājums!


Nepieciešams kvalitatīvs un ātrs tulkojums?

Ieraksti savu telefonu vai e-pastu un mēs ar Jums sazināsimies.

Izmanto iespēju!