+371 22 0363 22
info@valodukoks.lv
Maketēšanas pakalpojumi

Maketēšanas pakalpojumi

Mēs piedāvājam plaša mēroga maketēšanas iespējas no bukletu maketēšanas līdz pat pilnīgai jauna dizaina izveidei. Sazinieties ar mums un kopā mēs atradīsim labāko risinājumu!

Maketēšana un tulkošana

Lai saglabātu izcilu bukletu, katalogu un informatīvo materiālu vizuālo izskatu, tulkošanas laikā ikkatram klientam tiek piedāvāta maketēšana. Tas ir papildus pakalpojums, kas garantēs iztulkotā materiāla gatavību drukai un cita veida pavairošanai papīra vai vizuālajā formātā.

Kāpēc tā ir nepieciešama?

Maketēšana, tulkojot dažādus publikācijas materiālus, ieņem svarīgu pozīciju, jo ar kvalitatīvas maketēšanas palīdzību ir iespējams izveidot teksta loģisku nobeigumu un panākt vieglāku informācijas uztveršanu.

Mēs zinām, ka ikkatram klientam ir svarīgs ne tikai saturs, bet arī vizuālais noformējums, tāpēc, bez profesionālas maketēšanas nav iespējams izveidot kvalitatīvu produktu, jo tikai prasmīgi un profesionāli izpildīti maketēšanas darbi var radīt vienotu produkcijas stilistikas tēlu.

Tāpēc ikvienam savam klientam kataloga vai jebkuras citas produkcijas maketēšanu iesakām uzticēt tikai profesionāļiem – mūsu maketētāju komandai.

Kā tas notiek?

Nepieciešamo materiālu Jūs varat nosūtīt mums uz izskatīšanu ar e pasta starpniecību vai nogādāt to privāti. Pēc materiāla saņemšanas mēs nosūtīsim detalizētu atbildi par maketēšanas izmaksām un nepieciešamo izcila darba izpildes termiņu.

Cenu Piedāvājums

  Noskaidro cenu 15 minūšu laikā!

  Šeit var vienkārši un ātri noskaidrot tulkojuma cenu un pārliecināties, ka ir saņemts izdevīgākais piedāvājums!


  Nepieciešams kvalitatīvs un ātrs tulkojums?

  Ieraksti savu telefonu vai e-pastu un mēs ar Jums sazināsimies.

   Izmanto iespēju!