+371 22 0363 22
info@valodukoks.lv

Izcils, ātrs serviss un labākās cenas

Profesionāli tulkojumi
Saņemt Cenu piedāvājumu
Rakstiskie tulkojumi

Veicam profesionālus tulkojumus uz/no visām pasaules valodām un dialektiem neatkarīgi no tematikas vai teksta formāta. Tulkojumi tiek sagatavoti ātri un par visizdevīgāko cenu.

Notariālie tulkojumi

Vienas dienas laikā nodrošinām dokumentu un tekstu notariāli apliecinātus tulkojumus jebkurā valodā. Darbs tiek paveikts īsā termiņā, profesionāli un par klientam izdevīgāko cenu.

Apostille un legalizācija

Ja nepieciešams izmantot dokumentus ārzemēs, mēs palīdzēsim Jums veikt visas darbības, kas saistītas ar dokumentu noformēšanu, lai tos pieņemtu ikviena ārzemēs esoša iestāde.

Tulkojumi ar biroja apstiprinājumu (zīmogu)

Biroja veiktos tulkojumus piedāvājam apliecināt ar biroja apliecinājumu, kas sevī ietver tulkotāja parakstu un biroja zīmogu. Tā būs laba alternatīva notariālajam apliecinājumam.

Mutiskā tulkošana

Ikdienā nodrošinām gan mutisko tulkošanu, kuru veic tulki ar ilggadēju pieredzi, gan aparatūras nomas iespējas- pilnu servisu!

Rediģēšana

Stila, gramatikas un pareizrakstības kļūdu labošana, valodas lietojuma pārbaude ir ļoti pieprasīta un nepieciešama gadījumos, kad Jums ir šaubas par esošā teksta kvalitāti vai tā atbilstību auditorijai.

profesionāla komanda
ātrs izpildes laiks
izcils serviss
izdevīgas cenas
konfidencialitāte
iekļaušanās jebkurā budžetā
individuāla pieeja
kvalificēti projektu vadītāji
lieliska darba organizatorika
produktīva ilgstoša sadarbība

Klientu atsauksmes

Tulkojumi vienmēr tiek nodoti laikā un esam pārliecinājušies, ka saņemam  izdevīgāko piedāvājumu. Komunikācija ir viegla un patīkama, projektu vadītāji ir ļoti kompetenti. Paldies, Jums par Jūsu darbu!

Z/s „Ūdeņu mājas”

Izcils serviss un sadarbība neskaitāmu projektu garumā! Paldies visai Valodu koka komandai par operativitāti un draudzīgajām cenām. Prieks ar Jums sadarboties, noteikti iesakām Jūsu sniegtos pakalpojumus arī citiem!

SIA “Global resources”
Cenu Piedāvājums

Noskaidro cenu 15 minūšu laikā!

Šeit var vienkārši un ātri noskaidrot tulkojuma cenu un pārliecināties, ka ir saņemts izdevīgākais piedāvājums!


Nepieciešams kvalitatīvs un ātrs tulkojums?

Ieraksti savu telefonu vai e-pastu un mēs ar Jums sazināsimies.

Izmanto iespēju!